Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 22:30
Zombieland 2
821V

Zombieland 2 na nowym zwiastunie. Zombie, zabawa i giwery

Sony przypomina światu o nadciągającym „Zombieland 2”. Film z podtytułem „Kulki w łeb” otrzymał nowy zwiastun, na którym nie brakuje biegających truposzy. Wytwórnia dokładnie przedstawia bohaterów i zapowiada wydarzenia.

„Zombieland 2” zapowiada się na produkcję dla wiernych fanów, którzy od dziesięciu lat czekali na ponowne spotkanie z tą serią. Najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na „dysfunkcyjną rodzinę”, w składzie której znaleźli się: Witchita (Emma Stone), Tallahassee (Woody Harrelson), Columbus (Jesse Eisenberg) i Little Rock (Abigail Breslin). Na planie pojawią się nowi bohaterowie, ale najwidoczniej – nie wszyscy przetrwają do napisów końcowych.

Materiał pokazuje kilka nowych scen, ale mam wrażenie, że twórcy nie chcą nam za dużo pokazać, by móc podczas kinowych seansów zaskoczyć widzów kilkoma ciekawymi wątkami. Jedno jest jednak w tym wypadku pewne – w „Zombieland 2” nie zabraknie biegających truposzy.

Za reżyserię odpowiada Ruben Fleischer („Venom”), za scenariusz – twórcy „Deadpoola” i film z podtytułem Kulki w łeb trafi do polskich kin 18 października.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: trailer zombieland zombieland 2 zwiastun