Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 20:04
Klaus Netflix
502V

Klaus od Netflix. Świąteczna animacja na zwiastunie

Netflix w tym roku bardzo szybko rozpocznie święta. Już w przyszłym miesiącu na serwerach wyląduje „Klaus”, który ma dużą szansę stać się jedną z perełek na drugą połowę grudnia. Zobaczcie zwiastun animacji.

Netflix oczywiście musi zadbać o odpowiednie treści na wszystkie okoliczności i jedną ze świątecznych produkcji będzie „Klaus”. Reżyserem animacji jest Sergio Pablos, który wcześniej miał okazję pracować przy „Jak ukraść Księżyc”.

W najnowszej historii poznamy losy Jespera, który nie radzi sobie z rolą listonosza i został odesłany na mroźną wyspę za północnym kołem podbiegunowym. Bohater na swojej drodze spotka tajemniczego konstruktora zabawek:

„Jesper okazuje się najgorszym studentem w historii akademii listonoszy i zostaje przeniesiony na mroźną wyspę za północnym kołem podbiegunowym, gdzie skłóceni mieszkańcy rzadko ze sobą rozmawiają, a o pisaniu listów nie ma nawet mowy. Jesper jest już bliski rezygnacji, gdy znajduje wsparcie u miejscowej nauczycielki o imieniu Alva i poznaje Klausa, tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnej roboty zabawek. Ta wyjątkowa przyjaźń przywraca radość życia w miasteczku, skłaniając sąsiadów do hojności i wprowadzając nowe, pełne magii zwyczaje, jak wieszanie skarpet na kominku.”

Brzmi znajomo? Zwróćcie uwagę na poniższą animacje, która wygląda naprawdę dobrze. Będzie to film, który może szczególnie przypaść do gustu rodzinom – pewnie znajdą się chętni na taką opowieść podczas świąt.

„Klaus” trafi na serwery już 15 listopada.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Klaus Netflix trailer zwiastun

Nie przegap