Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2019 10:07
Red Dead Redemption 2 PC mody
1150V

Red Dead Redemption 2 na PC z modami. Twórcy popularnej modyfikacji do GTA 5 zapowiedzieli wsparcie

Oficjalna zapowiedź Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste musiała pobudzić twórców modyfikacji. Już teraz FiveM zapowiedziało przygotowanie sporego moda do najnowszej gry Rockstar. Plików na serwerach spodziewajcie się jeszcze w tym roku.

Red Dead Redemption 2 w wersji na komputery osobiste zostało potwierdzone pod koniec ubiegłego tygodnia. Rockstar jeszcze w tym tygodniu zaprezentuje pierwsze screeny oraz wymagania sprzętowe - na produkcję więc czekają nie tylko fani gier Rockstar, ale także twórcy przeróżnych modyfikacji.

Autorzy FiveM z GTA 5 zapowiedzieli pełne wsparcie Red Dead Redemption 2. Jeszcze w tym roku, a dokładnie w okresie świątecznym, zadebiutuje RedM:

„Zapowiadamy RedM dla Red Dead Redemption 2 na PC, który zostanie uruchomiony po około miesiącu od wydania gry na PC (na pewno w czasie sezonu świątecznego), zakładając, że nie będzie żadnych szalonych utrudnień w postaci DRM.”

FiveM w GTA 5 pozwala na tworzenie dedykowanych serwerów z różnymi opcjami, więc podobnych możliwości możemy spodziewać się w przypadku Red Dead Redemption 2. Twórcy RedM zapewnią ponownie różnorodne tryby, które pozwolą graczom brać udział w wielorakich aktywnościach.

Aktualnie Rockstar nie potwierdziło swojego stanowiska względem modyfikacji, ale firma nie powinna wyruszyć na wojnę z twórcami modów.

Na naszym portalu przeczytacie również:

Źródło: https://wccftech.com/red-dead-redemption-2-pc-multiplayer-mod/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap