Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.10.2019 11:15
The House of the Dead remake
787V

The House of the Dead 1 i 2 oficjalnie powrócą! Studio potwierdza odnowienie hitów z automatów

Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o pierwszych plotkach odnośnie do wskrzeszenia hitów z automatów, z cyklu "The House of the Dead". Wreszcie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie!

Jeśli jesteście w takim wieku, że dwie dekady temu śmigaliście z kumplami grać na automatach, to na pewno natknęliście się na gry z serii House of the Dead. Pierwsza część zadebiutowała 21 lat temu, The House of the Dead 2 niewiele później. Teraz wygląda na to, że obie doczekają się solidnych remake'ów! 

Informacje sprzed kilku dni potwierdziło samo Forever Entertainment, a więc wydawcy, którzy odpowiedzialni będą za wskrzeszenie popularnej marki SEGI. Złą wiadomością jest to, iż nie otrzymaliśmy wiadomości odnośnie do tego, na jakich platformach, albo chociaż kiedy należy spodziewać się ich debiutu

W oficjalnym wpisie, na Twitterze, możemy przeczytać:

Cześć ludziska! Potwierdzamy, że podpisaliśmy umowę, która obejmuje odtworzenie gier "The House of the Dead" oraz "The House of the Dead 2". Platformy oraz data premiery nie zostały jeszcze potwierdzone i niestety nie możemy jeszcze zdradzić nic więcej. Proszę, ściskajcie za nas kciuki i obserwujcie nasze oficjalne kanały!

Jak więc widać, pozostaje nam czekać. Warto jednak nadmienić, że studio pracuje aktualnie nad Panzer Dragoon (2019), które mogliśmy podziwiać podczas tegorocznego E3. 

Więcej ciekawych treści na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Sega The House of the Dead Wow Entertainment