Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2019
PlayStation Plus vs. Games With Gold - Październik 2019
3273V

PlayStation Plus vs. Games With Gold - Październik 2019

Od kilku dni możecie sprawdzać oferty PlayStation Plus i Games with Gold, więc warto zapytać naszą społeczność – kto przygotował lepsze zestawienie? Sony oraz Microsoft jak zawsze starają się zadowolić klientów, ale za chwile się przekonamy, kogo wysiłki zostały lepiej odebrane przez czytelników PPE.pl. Zapraszamy do ankiety.

PlayStation Plus 

Games with Gold 

The Last of Us Remastered
- Rok premiery: 2014
- Średnia ocen: 95%
 
MLB The Show 19
- Rok premiery: 2019
- Średnia ocen: 86%

 

 

 

 

 

Tembo the Badass Elephant (XOne)
- Rok premiery: 2015
- Średnia ocen: 70%
 
Friday the 13th: The Game (XOne)
- Rok premiery: 2017
- Średnia ocen: 53%
 
Disney Bolt (XOne/X360)
- Rok premiery: 2008
- Średnia ocen: TBA
 
Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge (XOne/X360)
- Rok premiery: 2013
- Średnia ocen: 70%

 

 


WOJTEK: Wrzesień rozpieszczał wszystkich subskrybentów PlayStation Plus i Games with Gold, ale już październik nie jest tak różowy. Gdy Sony ogłosiło pojawienie się The Last of Us w Plusie to usłyszałem mnóstwo pozytywnych głosów, ale tak szczerze... Czy ktokolwiek gra na PS3/PS4 i nie poznał tej historii? Dodatkiem jest nowy MLB, ale nie ukrywajmy – akurat nie jesteśmy targetem. Microsoft wrzuca średniaki, z których w zasadzie... Sprawdzę najgorzej ocenianą produkcję. Jak wypadł ten Piątek 13 po dziesiątkach łatek? W swoim czasie mocno chciałem zagrać, ale zawsze brakowało czasu.

W konsekwencji tym razem wybieram… Games with Gold

 


IGOR: Tutaj chyba nie ma się co rozwodzić. The Last of Us: Remastered bije na głowę absolutnie wszystkie propozycje serwowane nam przez Microsoft razem wzięte. Dodatkowo po raz kolejny jaram się z gry, która w Polsce #nikogo... ale to tak absolutnie absolutnie #nikogo, czyli MLB The Show 19 - sam normalnie tej gry bym pewnie nie zakupił, ale w Plusie niezmiernie chętnie ją wypróbuję! Zieloni dali naprawdę kilka dobrych alternatyw dla oferty Sony - Tembo the Badass Elephant, Piorun i Ninja Gaiden 3 to produkcje, które może nie są uznawane za najlepsze na świecie, ale na pewno są przyjemnym szpilem dla osób zmęczonych otwartymi światami. Niestety jednak za dodanie do oferty Piątku 13-go ktoś powinien stracić pracę...Cóż za zaskoczenie....

W tym miesiącu wybieram: PlayStation Plus


KAJETAN Pierwszym, co przyszło mi do głowy, po ogłoszeniu ofert Xboksa i PlayStation, było: „Więcej, nie znaczy lepiej”! Subskrybenci usługi Games With Gold dostaną w październiku aż cztery gry, więc dwukrotnie więcej, niż u konkurencji z PlayStation Plus. No i w zasadzie spośród wszystkich sześciu gier ciężko mi znaleźć taką, która by mnie szczególnie interesowała. Te większe ograłem, a te mniejsze wydają się... mało interesujące. Jeśli miałbym postawić się w roli osoby, która z tytułami nie miała intensywnej styczności, to pomimo większej liczby w Goldzie, sto procent mojej uwagi pochłonęłoby „The Last of Us: Remastered”. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę szał, jaki zapanował przed lutową premierą sequelu.

W związku z tym, w tym miesiącu stawiam na PlayStation Plus

 

Standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

Tagi: Games with Gold microsoft playstation 4 PlayStation Plus sony Xbox 360 xbox One