Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.10.2019 10:30
Birds of Prey jako Przyjaciele
964V

Birds of Prey na nowej grafice promującej. Genialne nawiązanie do serialu "Przyjaciele"

Premiera nowego filmu adaptującego komiksy DC będzie miała miejsce już na początku przyszłego roku, więc Warner Bros. rozkręca kampanię w coraz szybszym tempie. 

Kampania reklamowa filmu „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” ruszyła pełną parą. Po tym, jak kilka dni temu otrzymaliśmy zwiastun, w którym główną rolę grała sama Harley, teraz do Internetu trafiła świetna, klimatyczna grafika. 

Jawnie nawiązuje ona do kultowego serialu "Przyjaciele", który obchodzi w tym roku swoje jubileuszowe 25-lecie. Wygląda więc na to, że ilustracja ma w pewnym sensie składać hołd rzeczonej produkcji, choć trzeba przyznać, że jest świetną reklamą także dla samego "Birds of Prey". 

Na zdjęciu możemy podziwiać ekipę bohaterek, które będą musiały mierzyć się w filmie z Czarną Maską (którego zagra sam Ewan McGregor), aby zapewnić bezpieczeństwo porwanej Cassandrze Cain (w jej roli Ella Jay Basco). Na planie znalazły się dodatkowo tak głośne nazwiska, jak Rosie Perez, Mary Winstead, Chris Messina oraz oczywiście Margot Robbie. 

Produkcja zadebiutuje na dużych ekranach kin już 7 lutego 2020 roku, a tymczasem rzućcie okiem na wspomnianą wcześniej grafikę:

Birds of Prey jako FriendsWięcej o filmach przeczytasz na naszym portalu:

Tagi: Birds of Pray Friends Harley Quinn Margot Robbie