Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 19:38
World of Tanks: Mercenaries Halloween
624V

World of Tanks: Mercenaries z masą nowej zawartości. Wargaming dba o czołgi na konsolach

Wargaming zapowiedział „moc atrakcji” na serwerach World of Tanks: Mercenaries. Produkcja w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One otrzyma między innymi nowy tryb przygotowany z myślą o zbliżającym się Halloween. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Wargaming dba o swoje czołgi w każdej wersji. Na serwery World of Tanks: Mercenaries w październiku zadebiutuje mnóstwo ciekawych nowości – twórcy właśnie zapowiedzieli specjalny tryb Halloweenowy, w którym powrócą monstra poprzednich edycji oraz dwie nowe maszyny VIII poziomu (Bellerophon Centurion oraz Inferno Chimera).

Zmagania będą trwać do 4 listopada i pozwolą graczom uczestniczyć w specjalnych misjach – jeśli uda Wam się ukończyć zadanie, to otrzymacie na zawsze jeden z halloweenowych czołgów. Sytuacja jest naprawdę przyjemna, ponieważ wyzwanie nie jest trudne: wystarczy zgromadzić odpowiednią ilość doświadczenia z bitew.

W październiku zabawimy się również w handlarzy i wymienimy niektóre czołgi, najbardziej doświadczeni zawodnicy sprawdzą swoje umiejętności podczas bitew rankingowych na poziomie VIII i w tym wypadku matchmaking połączy graczy na podstawie schematu +1/-1 (maksymalnie maszyna może być o jeden poziom lepsza lub gorsza od naszej).

Entuzjaści metalowych bestii znajdą w sklepie kolejny czołg premium – Hellcat 105 HMC – ale przed wydaniem waluty warto sprawdzić przygotowane przez deweloperów wyzwanie. Jeśli ukończycie trzy faz misji – otrzymacie maszynę za darmo.

Sprawdźcie również na naszym portalu:

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks

Nie przegap