Iza Łęcka Iza Łęcka 20.09.2019 12:42
logo koncertu offspring dla world of tanks
541V

World of Tanks z koncertem The Offspring. Każdy gracz może uczestniczyć w wydarzeniu

Wargaming zaprasza wszystkich graczy World of Tanks na koncert The Offspring, który odbędzie się na serwerach gry przeładowanej czołgami. To kolejny etap współpracy studia ze znanym zespołem.

Na zakończonym Wargaming Fest: Dniu Czołgisty odbył się koncert The Offspring. Zespół potwierdził również nawiązanie współpracy z twórcami z Wargamingu, na mocy której deweloperzy oraz artyści zapraszają na kolejną imprezę. 7 października w World of Tanks odbędzie się koncert – każdy gracz będzie mógł uczestniczyć w prywatnym koncercie znanej kapeli. Wydarzenie będziemy mogli dowolnie powtarzać i powracać do ulubionych utworów.

Dexter Holland, wokalista The Offspring, potwierdził, że zespół bardzo szybko zdecydował się na koncert w grze:

„Kiedy goście z World of Tanks przyszli do nas z pomysłem koncertu w grze, pomyśleliśmy…Jasne! Po prostu to zróbmy! Gry wideo są super, a gry wideo, w których rozwalasz rzeczy są jeszcze lepsze!”
 

W trakcie koncertu The Offspring zaprezentuje swoje największe hity, takie jak: “Pretty Fly (for a White Guy)”, “The Kids Aren’t Alright” i “You’re Gonna Go Far, Kid”. Deweloperzy przenieśli zespół do World of Tanks za pomocą technologii motion capture, a występ stanowi część największego wydarzenia w historii gry World of Tanks o nazwie Festiwal Czołgów. Gracze mogą od początku sierpnia brać udział w licznych eventach – między innymi sprawdzają tryb Battle Royale.

Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks, wypowiedział się o relacji z zespołem:

„Wspaniale było współpracować z The Offspring przy WG Fest: Dniu Czołgisty i Festiwalu czołgów. Jesteśmy szczęśliwy, że mogliśmy dać naszym graczom coś nowego!”

Sprawdźcie również na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios the offspring Wargaming.net World of Tanks

Nie przegap