Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2019 22:00
World of Tanks z trybem Battle Royale
711V

World of Tanks z trybem Battle Royale. Wargaming zaprasza do rozgrywki

Od dzisiaj miłośnicy World of Tanks mogą zapoznać się z nowym trybem. Stalowy Łowca to wariant zabawy inspirowany rozgrywką Battle Royale. Twórcy pokazali zwiastun z fragmentami gameplayu.

Deweloperzy od pewnego czasu nie wrzucają rywalizacji Battle Royale do każdej możliwej produkcji, ale mimo to Wargaming postanowiło zapewnić swoim fanom nowy wariant zabawy. Studio właśnie zaprezentowało Stalowego Łowcę, który jest inspirowany rozgrywką znaną z między innymi Fortnite.

Wargaming oferuje zabawę dla singlistów oraz całych plutonów, a podczas zmagań na mapę trafia maksymalnie 20 graczy (siedem plutonów po trzech) i każdy może wybrać jeden z czołgów z klasycznych nacji World of Tanks (ZSRR, USA, Niemcy). Mapa oczywiście się zmniejsza, a podczas rozgrywki możemy natrafić na nowy sprzęt.

Tak zabawę zapowiedział Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks

„Nowe wyzwanie w World of Tanks, tryb Stalowy Łowca, pokazuje że ciągle eksperymentujemy. W zeszłym roku testowaliśmy podstawy do niego. Dzięki pozytywnym opiniom od naszych graczy, przekształciliśmy je w pełnoprawny tryb – mamy nadzeję, że go gracze go polubią.”

Twórcy oferują bardzo rozbudowaną zabawę,w której znalazły się nawet drzewka umiejętności dla maszyn. W trackie akcji zdobędziemy amunicję lub materiał eksploatacyjne zwiększające na pewien czas mobilność lub celność. Do znalezienia i użycia są też zasłony dymne, naloty lotnicze czy tworzenie specjalnych stref pomagania sojusznikom i spowalniania przeciwników.

Jesteście zainteresowani? Za uczestnictwo w zabawie gracze będą zdobywać dni konta premium, emblematy, medale, kredyty, obligacje, style 2d i naklejki.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks

Nie przegap