Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 17:31
Call of Duty Mobile wyniki oficjalne
409V

Call of Duty: Mobile z oficjalnym wynikiem. Gra z rekordowym zainteresowaniem

Activision potwierdziło oficjalne wyniki Call of Duty: Mobile. Produkcja osiągnęła rekordowe zainteresowanie. Wydawca już świętuje, a to dopiero początek pozytywnych wiadomości z października.

Już informacje od analityków zapowiadały sukces, ale dzisiaj poznaliśmy oficjalny rezultat Call of Duty: Mobile, który potwierdza jedno – Activision ma w swoich łapach kolejną produkcję, która może w przyszłości wygenerować miliony dolarów.

Call of Duty: Mobile w pierwszych trzech dniach przekroczyło 35 mln pobrań i tytuł jest najszybciej ściąganą pierwszoosobową i trzecioosobową strzelanką w historii App Store i Google Play. Gra wskoczyła na szczyt w rankingu aplikacji na platformie Apple w ponad 100 krajach.

Rob Kostich, prezes Activision, nie ukrywa zadowolenia:

„Reakcja fanów zarówno z systemu Android, jak i iOS była niesamowita. Call of Duty: Mobile już przekroczyło 35 milionów pobrań na swojej drodze do stania się #1 w rankingu aplikacji na system iOS w ogólnej liczbie pobrań, nie tylko wśród gier, ale także wśród wszystkich aplikacji, w 100 krajach. To niesamowicie przyjemne doświadczenie, a my dopiero zaczynamy. Gratulacje dla naszych drużyn z Activision i naszego partnera Tencent TiMi Studios za stworzenie tak wspaniałej produkcji dla graczy. Szczególne podziękowania dla naszych fanów za ich stałe wsparcie. Jest jeszcze wiele do zrobienia, gdy tylko opublikujemy więcej treści i aktualizacji.”

Jak widać... Najlepsze przed nami, więc sympatycy mobilnego strzelania mogą szykować się na kolejne atrakcje.

Warto również przeczytać:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile TiMi Studios

Nie przegap