Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 20:30
Call of Duty Mobile 3 żołnierzy
887V

Call of Duty: Mobile zaliczyło świetny start. Gra może okazać się dużym sukcesem

Activision ze spokojem obserwuje wyniki generowane przez Call of Duty: Mobile. Tytuł zanotował bardzo dobry początek swojego życia i rezultat może sugerować jedno – to będzie kolejny sukces z serii Call of Duty.

Call of Duty: Mobile trafiło do graczy 1 października i już teraz możemy mówić o pierwszym sukcesie. Analitycy z Sensor Tower wzięli na warsztat mobilną produkcję i przedstawili pierwsze szczegóły – w 24 godziny mały COD trafił na urządzenia 3 mln graczy.

Produkcja wydana przez Activision podbiła Stany Zjednoczone oraz 32 inne kraje (najchętniej pobierana produkcja na iOS). W kolejnych 30 państwach, Call of Duty: Mobile znajduje się w najlepszej piątce.

Nie otrzymaliśmy jeszcze dokładnych wyników sprzedaży, ale pierwszy dzień pozwolił osiągnąć 59. miejsce pod względem przychodów na amerykańskim rynku (dla aplikacji na iPhone'a). Specjaliści są jednak przekonani, że to dopiero początek i w kolejnych tygodniach Call of Duty: Mobile będzie budować swoją pozycje na międzynarodowym rynku.

[Aktualizacja #1]

Po 36 godzinach gra Activision trafiła na 20 mln urządzeń. 

Warto również przeczytać:

Źródło: https://venturebeat.com/2019/10/01/sensor-tower-call-of-duty-mobile-has-3-million-installs-and-rising/

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty Mobile Call of Duty: Mobile