Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.10.2019 14:12
Call of Duty: Mobile
587V

Call of Duty: Mobile bez wsparcia dla kontrolerów. Activision przeprasza za pomyłkę

Dwa dni temu na rynku zadebiutowało Call of Duty: Mobile. Gra spotyka się z niezłym przyjęciem, oferuje sporo trybów gry i sprawia wrażenie miłego wypełnienia wolnych chwil.

Jedną z niewątpliwych zalet, jakie produkcja jest w stanie nam dostarczyć, to pełne wsparcie kontrolerów. O ile granie za sprawą dotykowego ekranu jest możliwe, o tyle w przypadku shootera, gdzie wymagany jest szybki czas reakcji, pad sprawdza się znacznie lepiej. Niestety, to już rzewna pieść przeszłości, bowiem zaraz po starcie, Call of Duty: Mobile rezygnuje z możliwości obsługi gry za sprawą urządzenia peryferyjnego. 

Ostatnie wieści o wsparciu przez system iOS kontrolerów od PlayStation 4 oraz Xboksa One, wydawało się idealnym połączeniem z premierą nowej produkcji wydanej przez Activision. Korporacja jednak jasno dała nam do zrozumienia, że ten ciepło przyjęty "ficzer" był dostępny za sprawą...pomyłki. 

Cóż, jeśli więc chcieliście napisać pochlebny komentarz w kierunku wydawcy, to lepiej się chyba z tym jeszcze wstrzymać. A jak oceniacie samą grę, niezależnie od tego, czy posiada wsparcie dla kontrolerów, czy też nie?

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile TiMi Studios

Nie przegap