Iza Łęcka Iza Łęcka 04.10.2019 13:21
Call Of Duty: Modern Warfare Horda
822V

Call Of Duty: Modern Warfare z hordą ekskluzywnie na PS4? Twórcy zdradzają szczegóły specjalnego trybu

Społeczność fanów Call of Duty nie jest zadowolona z ostatniej decyzji Sony oraz Activision, na mocy której gracze na PlayStation 4 przez rok otrzymają dostęp do dodatkowego trybu. Mimo to twórcy idą w zaparte i zdradzają szczegóły Special Ops Survival Mode. Rozgrywka w tym wypadku może przypominać standardową hordę.

Infinity Ward przybliża kolejną zawartość z Call of Duty: Modern Warfare. Twórcy na ostatnim State of Play pokazali zwiastun fabularny najnowszej odsłony serii i zdradzili ekskluzywny tryb dla PlayStation 4 – Special Ops Survival Mode będzie dostępny na konsoli Sony przez rok.

Stworzenie specjalnego trybu nie było pomysłem deweloperów, ale w końcu otrzymaliśmy konkretne szczegóły rozgrywki – wiele na to wskazuje, że na PS4 pojawi się po prostu horda:

„Special Ops Survival Mode to ekskluzywny, dodatkowy tryb współpracy w Call of Duty: Modern Warfare dla graczy na PlayStation 4, w którym walczysz z maksymalnie trzema znajomymi przeciwko siłom wroga w intensywnej, kooperacyjnej walce. W trybie „Special Ops Survival Mode” będziesz walczył z coraz trudniejszymi i bardziej zdeterminowanymi żołnierzami z różnym doświadczeniem. Przygotuj się na niekończącą kooperacyjną zabawę.”

Nadal nie otrzymaliśmy prezentacji Special Ops z Call of Duty: Modern Warfare, ale twórcy już wcześniej podkreślili, chcąc uspokoić wrzawę wokół tematu, że dodatkowa zawartość przygotowana z myślą o PS4 stanowi wyłącznie mały fragment całego trybu.

Należy zwrócić uwagę, że to Sony zaprezentowało powyższe informacje, więc możemy podejrzewać, że japońska korporacja w kolejnych tygodniach zaoferuje graczom tę przyjemność i zajmie się dokładnym pokazem ekskluzywnego dodatku. Gameplay będzie w tym wypadku przypominał rozgrywkę z Call of Duty: Modern Warfare 3.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-ps4-exclusive-spec-ops-survival-mode-detailed

Tagi: