Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 18:37
Ghost Recon Breakpoint
323V

Ghost Recon Breakpoint na aktorskim zwiastunie. Poznajcie cechy prawdziwego ducha

Już tylko godziny pozostały do oficjalnej premiery Ghost Recon Breakpoint, więc sytuację wykorzystuje Ubisoft. Wydawca opublikował aktorski zwiastun, na którym widzimy w akcji grupę wyszkolonych do zabijania żołnierzy.

Pierwsi gracze już walczą na serwerach Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, jednak faktyczna premiera została zaplanowana na piątek. To właśnie z tego powodu Ubisoft nie kończy kampanii promocyjnej i serwuje dzisiaj aktorski zwiastun.

Najnowszy materiał to w zasadzie podsumowanie wcześniej ujawnionych informacji – gracze muszą zbadać sytuację na wyspie Aurora, jednak już od początku są witani w iście wybuchowy sposób. Akcja rozpoczyna się w bardzo dynamiczny sposób, ponieważ żołnierze muszą rywalizować z uzbrojoną armią kontrolowaną przez podpułkownika Cole'a D. Walkera (w tej roli Jon Bernthal, m.in. „The Punisher”, „The Walking Dead”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”), który przejął kontrolę nad terenem, przeprogramował drony Skell Technology i rozpoczyna swoją wendettę.

Na zwiastunie zobaczycie także nowinki przygotowane przez deweloperów – teraz gracze powinni chętnie korzystać z najróżniejszych kamuflaży, których zadaniem jest ukrycie żołnierza przed zbliżającą się armią wroga.

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft