Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 14:06
Amazon Video Prime
770V

Amazon Video Prime dostępny w T-Mobile. Platforma w dobrej cenie

Amazon Video Prime zaczyna walkę o widzów z naszego kraju. Platforma jest już dostępna w najnowszej ofercie T-Mobile i widzowie w dobrej cenie otrzymają dostęp do filmów oraz seriali. Będzie to dobra propozycja dla klientów, którzy liczą na ciekawe produkcje.

Amazon Video Prime pod względem popularności nie może w Polsce mierzyć się z Netflixem oraz HBO GO, ale sytuacja może się wkrótce zmienić. Klienci korzystający z T-Mobile mogą dorzucić do swojej oferty dostęp do platformy – za 13 zł na miesiąc klienci zapoznają się z wieloma filmami oraz serialami.

Należy jednak zaznaczyć, że powyższa oferta to promocja – w standardowej sytuacji Amazon Video Prime będzie kosztował 26 zł. Jest to dobra propozycja dla abonentów, którzy i tak płacą za T-Mobile, ponieważ teraz dopiszą do rachunku dostęp do SVOD.

Amazon pozwala także na wypróbowanie biblioteki i przez siedem dni zainteresowani mogą buszować po katalogu Amazon Video Prime bez płacenia opłaty. Dopiero po tym okresie zdecydujecie, czy warto inwestować w tę propozycję.

W Amazon Video Prime znajdziecie między innymi takie seriale jak „The Boys”, „Good Omens”, czy też nagradzany „Fleabag”.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: T-Mobile

Tagi: amazon amazon video Amazon Video Prime