Iza Łęcka Iza Łęcka 03.10.2019 09:18
Batwoman The CW
1058V

Batwoman na zwiastunie przed premierą. Prezentacja superbohaterki i antagonistki

Stacja The CW przygotowuje się na wielki test „Batwoman”. W najbliższą niedzielę odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialu, w którym zobaczymy kuzynkę Batmana, dlatego też na ostatniej prostej opublikowano kolejny materiał.

Superbohaterskie uniwersum The CW zostanie w tym tygodniu rozszerzone o następną postać. Twórcy chcą opowiedzieć historię „Batwoman”, w którą wcieli się Ruby Rose („Orange Is the New Black”, „Resident Evil: Ostatni rozdział”, „xXx: Reaktywacja”, „John Wick 2”). Autorzy mogli skorzystać z kilku wcieleń superbohaterki – w serialu zobaczymy Kate Kane, kuzynkę Batmana, która nie tylko pragnie zmierzyć się ze swoimi demonami, lecz również uratować Gotham. Miasto stanęło przed zagładą, gdy jej pierwotny obrońca zniknął.

Na kolejnej prezentacji przed premierą oglądamy możliwości „Batwoman”, ale jest to również dobra okazja do pochylenia się nad historią. Scenarzyści zdecydowali się wprowadzić widzów w wydarzenia, jednak ważną częścią pokazu jest prezentacja głównej antagonistki.

Batwoman zmierzy się z Alice – jest to liderka gangu „Krainy Czarów”, która ma spore problemy ze swoją osobowością i w sekundzie potrafi zmienić się z miłej dziewczynki w maniakalną i nieprzewidywalną zabójczynię.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Batwoman ruby rose the cw zwiastun