Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2019 22:30
RTX ulepszy wiele gier. Cyberpunk 2077
826V

RTX ulepszy wiele gier. Cyberpunk 2077, Call of Duty: Modern Warfare i więcej na zwiastunie

NVIDIA prezentuje gry wykorzystujące moc kart graficznych GeForce RTX. Na zwiastunie znajdują się już wydane lub dopiero nadciągające produkcje i gracze mogą liczyć na piękne wrażenia z między innymi Cyberpunka 2077 oraz Watch Dogs Legion.

NVIDIA zdaje sobie doskonale sprawę, że karty graficzne GeForce RTX nie znajdują się u każdego Kowalskiego, więc korporacja zachęca graczy do sięgnięcia po nowe urządzenia za pomocą kolejnego zwiastuna.

RTX zostanie w odpowiedni sposób wykorzystany w wielu nadciągających tytułach i takie gry jak Cyberpunk 2077, Watch Dogs Legion lub nawet tegoroczny Call of Duty: Modern Warfare otrzymają pełne wsparcie ray tracingu.

Gracze mogą mieć pewność, że tytuły będą dosłownie błyszczeć, więc pewnie znajdą się chętni, którzy właśnie ze względu na przedstawione gry zdecydują się przeskoczyć na nową generację od firmy NVIDIA. Problemem oczywiście wciąż jest cena nowych kart graficznych, ale w niedalekiej przyszłości powinniśmy usłyszeć o pierwszych konkretnych promocjach, które zachęcą kolejnych graczy do RTX-ów.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap