Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2019 17:12
Ellie The Last of Us
2196V

The Last of Us 2 pokazuje zmianę Ellie. Sony zachęca do PS Plus

Sony zachęca do PlayStation Plus za pomocą nowego zwiastuna. Japończycy pokazują, jaką zmianę przeszła Ellie, która musi teraz radzić sobie z wieloma nowymi przeciwnościami losu. Zobaczcie cieakwy materiał.

W 2013 roku poznaliśmy pierwszą przygodę Naughty Dog z nowego uniwersum. Było to także pierwsze spotkanie graczy z Ellie, dziewczyną, która nie była gotowa na otaczające je zło. Bohaterka mogła liczyć na Joela i podczas około 16 godzinnej opowieści na naszych oczach budowała się wyjątkowa relacja.

Joel nie mógł jednak chronić Ellie przed całym złem świata i najlepszym potwierdzeniem tych słów będzie The Last of Us 2. W nowej historii 19 latka doświadczy wyjątkowej przemocy i teraz rozpocznie swoją wendettę.

Sony poniższym zwiastunem zachęca graczy do październikowej oferty PlayStation Plus. Gracze mogą ponownie wsiąknąć w wyjątkową historię, postrzelać w trybie sieciowym i przygotować się na konkretną kontynuację.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak informacji z The Last of Us 2 – twórcy w przypadku nowej gry skupiają się na zaoferowaniu najlepszego wrażenia na zwykłym PlayStation 4, wypowiedzieli się na temat brutalności oraz zapowiedzieli ogromny projekt.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog SCE The Last of Us