Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2019 18:39
ps4 slim promocja
13491V

PS4 Slim z 3 grami za 699 zł, XOne S z grą za 599 zł. Świetne oferty dla klientów Allegro Smart

Aktualna generacja wciąż oferuje wiele smakołyków i już wkrótce kolejni gracze będą mogli przekonać się o ekskluzywnych perłach przygotowanych z myślą o PlayStation 4 i Xboksie One. Wychudzone konsole Sony i Microsoftu trafią do nowej promocji, ale niestety skorzystają z niej wyłącznie wybrani gracze.

Już w najbliższą niedzielę (6 października) na Allegro pojawi się nowa oferta dla klientów Allegro Smart, dzięki której zainteresowani kupią dwie konsole aktualnej generacji w bardzo atrakcyjnych cenach. Portal ŁowcyGier wspomniał o:

  • PlayStation 4 Slim 500GB + The Last of Us Remastered, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn – 699 zł
  • Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4 – 599 zł

Należy na pewno zwrócić uwagę, że ceny będą dostępne wyłącznie dla członków Allegro Smart – jest to specjalna usługa Allegro, dzięki której klienci za płacenie stałej opłaty mogą otrzymywać między innymi dostęp do darmowych przesyłek.

Allegro Smart jest dostępne w dwóch opcjach:

  • 8,99 zł co miesiąc
  • 49,00 zł co 12 miesięcy

Trudno nie docenić oferty, więc jeśli jesteście klientami Allegro Smart, to w niedzielę szykujcie się na polowanie. Podejrzewam, że liczba sztuk będzie ograniczona a zainteresowanie ogromne – w końcu przedstawiony powyżej zestaw PlayStation 4 kosztuje aktualnie 1299 zł...

PS4 Slim XOne S promo

Polecamy:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/konsole-ps4-slim-500gb-3-gry-oraz-xbox-one-s-1tb-forza-horizon-4-w-atrakcyjnych-cenach-dla-korzystajacych-z-allegro-smart/

Tagi: playstation 4 slim promocja ps4 slim Xbox One xbox one s xone s