Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2019 13:54
MediEvil PS4
4113V

MediEvil na PS4 w świetnej cenie. Gra w polskim sklepie

Czekaliśmy, szukaliśmy i w końcu jest. MediEvil wylądował w polskim sklepie, więc gracze mogą zamówić produkcję bez obawy o lokalizację, pudełko oraz swoją kolekcję. Odświeżona gra przygotowana z myślą o PlayStation 4 debiutuje w świetnej cenie.

Długo czekaliśmy na pojawienie się MediEvila w polskich sklepach. Na szczęście produkcję do swojej oferty wrzuciło Euro RTV AGD i zainteresowani kupią produkcję za zaledwie 119 zł! Jest to naprawdę dobra cena, jak na tytuł przygotowany przez Sony dla PlayStation 4.

MediEvil (2019) na PS4 otrzyma pełną, polską lokalizacjęwcześniej prezentowaliśmy polski dubbing – więc możemy śmiało powiedzieć, że Sony w dobry sposób wita Sir Daniela. Gra będzie dostępna w pudełku, nie musimy w tym wypadku szykować 259 zł, a nawet posłuchamy kilku rodzimych aktorów.

Gra przygotowana przez Other Ocean Interactive będzie kolejnym tytułem dla entuzjastów ekskluzywnych produkcji. W przyszłym tygodniu trafi na rynek Concrete Genie, MediEvil zadebiutuje 25 października, w listopadzie sprawdzimy Death Stranding, a w lutym odbędzie się premiera The Last of Us 2... A to oczywiście nie koniec tytułów przygotowanych przez Sony.

camos, dzięki za link!

Warto spojrzeć:

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment

Nie przegap