redakcja PPE redakcja PPE 30.09.2019 11:28
Polski Turniej Smoka Mortal Kombat 11
594V

Rozpoczęły się zapisy do turnieju Mortal Kombat 11

Już 19 października odbędzie się Polski Turniej Smoka, w którym 64 śmiałków powalczy m.in. o główną nagrodę - słuchawki SteelSeries Arctis 7 i cyfrowe albumy z muzyką. Zapisy potrwają do 16 października. 

Jak informuje organizator Mariusz "Janek2K" Janowiak:

Turniej ma na celu rozreklamowanie sceny “fighterskiej” w Polsce. Chcemy pokazać społeczności, jak wspaniałym, e-sportowym przedsięwzięciem są bijatyki. Gatunek nie cieszy się największym uznaniem oraz popularnością w naszym kraju i tutaj pojawia się właśnie nasza “misja”.

Posiadamy graczy, którzy reprezentują równie wysoki poziom, jaki możemy spotkać na zachodzie naszego regionu. Jedynym sposobem na rozreklamowanie owej sceny jest tworzenie “zawartości” online - tak aby każdy miał do niej dostęp.

Jesteś z nami? Weź udział, zaproś rodzinę, przyjaciół do wspólnej zabawy. Jesteśmy przekonani, że uda nam się wspólnie zrobić hałas i pokazać, jak dobrze bawi się polska publika!

Mortal Kombat 11 - Polski Turniej Smoka

Organizatorzy przygotowali ciekawe nagrody min. słuchawki Steelseries Arctis 7 dla zwycięzcy oraz wiele niespodzianek dla widzów oglądających transmisję z potyczek. Turniej odbędzie się przy akompaniamencie najpopularniejszych polskich twórców muzyki synthwave, których albumy zostaną rozdane w postaci nagród wszystkim uczestnikom Turnieju. Zapisy trwają do 16 października, a o wzięciu udziału decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkie informacje związane z turniejem znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.