Iza Łęcka Iza Łęcka 26.09.2019 11:07
Call of Duty Mobile Cinematic Trailer
502V

Call of Duty: Mobile na filmowym zwiastunie. Twórcy pokazują bohaterów

Światowa premiera Call of Duty: Mobile będzie miała miejsce już na początku przyszłego miesiąca, dlatego w Sieci wylądował kolejny materiał przygotowujący widzów na rozgrywkę. Dzisiaj bez fragowania, a zamiast tego z kilkoma efektownymi akcjami.

Największe korporacje coraz częściej oferują swoje IP na smartfony i tablety. Chociaż Blizzard wciąż nie potwierdził daty premiery Diablo Immortal,  Activision już przygotowuje się na debiut Call of Duty: Mobile. Sieciowy shooter zostanie udostępniony 1 października.

Najnowszy zwiastun Call of Duty: Mobile to niejako potwierdzenie powrotu ulubionych map, znanych bohaterów oraz chętnie wykorzystywanych przez graczy broni. Wszystko zostanie zaoferowane w wielu trybach – w tym Battle Royale.

Małe Call of Duty jest testowane przez wybranych streamerów, spotykając się z całkiem pozytywnymi opiniami. Tytuł charakteryzuje się szybką akcją, dobrze dostosowanym sterowaniem i kilkoma ułatwieniami (szybkie zbieranie rzeczy, automatyczny bieg), które mają dobrze wpływać na wygodną i płynną rozgrywkę.

Więcej o serii Call of Duty przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile trailer zwiastun

Nie przegap