Iza Łęcka Iza Łęcka 25.09.2019 07:30
call of duty modern warfare żołnierze
729V

Call of Duty: Modern Warfare z ekskluzywnymi dodatkami na PS4 do października 2020 roku

Activision coraz prężniej szykuje graczy na premierę najświeższej odsłony Call of Duty. Wiedzieliśmy już o kolejnych dodatkach dla wszystkich, jeżeli jednak preferujecie rozgrywkę na konsoli Sony – czeka na Was jeszcze więcej przyjemności na sam start.

Przygotowując się do wielkiego dnia premiery Call of Duty: Modern Warfare, Activision kontynuuje współpracę z Sony. Podczas State of Play to japońska korporacja zaprezentowała niezwykle emocjonujący i pokazujący nieco odświeżone spojrzenie na tytuł, fabularny zwiastun. I pomimo że już wcześniej znaliśmy plany deweloperów dotyczące przygotowania kolejnych DLC dla graczy z wszystkich platform bez wyjątku – to dla sympatyków Sony przygotowano jeszcze więcej dobra.

W trakcie wczorajszego State of Play, twórcy znanej serii nie omieszkali przygotować niespodzianki specjalnie dla graczy PlayStation 4. Nowe treści Special Ops Survival Mode – nie cały tryb - będą przeznaczone na wyłączność dla użytkowników konsoli Sony przez cały rok od premiery. Ekskluzywny dodatek jest efektem współpracy pomiędzy włodarzami japońskiej korporacji a twórcami strzelanki. 

Jak wiadomo Special Ops (dostępny na trzech platformach) to kooperacyjny tryb, w którym grupa graczy zmierzy się z „zupełnie nowymi” i „strategicznymi” misjami. Gracze na PS4 zapoznają się z rywalizacją wariantem Survival w ramach Special Ops – możemy podejrzewać, że wariant zaoferuje trudniejszą zabawę.

Dodatkowo, dla graczy z wszystkich platform, którzy dokonali już cyfrowego zakupu pre-ordera, przygotowane zostaną w dniu premiery świeżutkie giwery - XRK Weapons Pack, w którego skład wchodzi karabin szturmowy XRK M4, zapewniający dokładność i stabilność strzału, oraz pistolet ręczny XRK 357, którym dokonamy szybkiego pozbycia się przeciwnika. Poniżej możecie sprawdzić charakterystykę broni. 

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://wccftech.com/call-of-duty-modern-warfare-story-trailer-survival-ps4/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare ekskluzywna zawartość Infinity Ward ps4 sony state of play