Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 19:31
Call of Duty Fabuła
851V

Call of Duty: Modern Warfare na nowych ujęciach. Fabuła pokaże wojnę z różnych stron

Infinity Ward odkrywa karty związane z fabułą Call of Duty: Modern Warfare. Twórcy postanowili opowiedzieć o kampanii, pokazują głównych bohaterów i pozwalają spojrzeć na kilka nowych fragmentów z gry.

Call of Duty: Modern Warfare otrzyma fabularny tryb, który poruszy współczesny konflikt. Wojna biologiczna, strzelanie do cywili, a nawet problem z określeniem „kto tak naprawdę jest wrogiem”. Twórcy chcą zaskoczyć nas wydarzeniami, bo to my wielokrotnie staniemy przed decyzją, która może znacząco wpłynąć na akcję.

Infinity Ward przedstawia dzisiaj bohaterów – każdy znajduje się w innej sytuacji, na swój indywidualny sposób patrzy na świat i posiada własne cele. To właśnie postawienie na zróżnicowanych protagonistów pozwoli spojrzeć na historię z różnych stron.

Na dzienniku zobaczycie między innymi akcję, o której miałem okazję pisać na portalu kilka tygodni temu. Krakowski oddział Infinity Ward zaprosił naszą redakcję na pokaz między innymi fabuły i akcja z noktowizorem (eksploracja domu – około 4 minuta i dalej) to czysty gameplay – uwierzcie mi Call of Duty: Modern Warfare na PlayStation 4 Pro wygląda kapitalnie.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward