Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.09.2019 14:00
El Camino: Breaking Bad na zwiastunie
954V

El Camino: Film "Breaking Bad". Stary Joe powraca na nowym zwiastunie

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od premiery El Camino: Film "Breaking Bad", a Netflix podgrzewa oczekiwania, prezentując nam nowy zwiastun, na którym możemy zobaczyć znanego bohatera.

Zaledwie kilka dni temu otrzymaliśmy pełen zwiastun wyczekiwanej produkcji, która ma przedstawić dalsze losy Jessie'go Pinkmana, a teraz twórcy znów zdają się wracać do wrzucania krótkich teaserów. W Internecie pojawił się właśnie kolejny, który niewątpliwie ucieszy fanów.

Na trwającym pół minuty wideo przedstawiono następnego bohatera, który wystąpi w filmie, a którego znamy już z odcinków serialu. Jest nim charakterystyczny Stary Joe, w którego wcieli się ponownie Larry Hankin.

Na zajawce ogląda on program o poszukiwaniach Pinkmana, a co więcej - jesteśmy świadkami dość zagadkowej rozmowy, prawdopodobnie również dotyczącej głównego bohatera. 

El Camino: Film "Breaking Bad" zadebiutuje już 11 października na platformie Netflix oraz na dużych ekranach w wybranych kinach, w 68 miastach - niestety nie w naszym kraju. Odliczacie dni do premiery filmu? 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

 

Źródło: YouTube

Tagi: breaking bad El Camino El Camino: Film „Breaking Bad" Netflix

Nie przegap