Iza Łęcka Iza Łęcka 23.09.2019 08:58
Breaking Bad Jessie
711V

El Camino: Film „Breaking Bad” na zwiastunie. Jesse Pinkman wchodzi do gry

Netflix na zakończenie ceremonii nagród Emmy 2019 opublikował zwiastun produkcji „El Camino: Film „Breaking Bad”. Nadal nie otrzymaliśmy odpowiedzi na najważniejsze pytanie, ale akcja została w ciekawy sposób zarysowana potwierdzając wcześniejsze doniesienia.

El Camino: Film „Breaking Bad” jest jedną z najciekawszych produkcji przygotowanych przez Netflix na październik. Platforma zgarnęła kontynuację historii jednego z najlepszych seriali ostatnich lat i choć w nazwie pojawia się „film”, to jednak Netflix na ostatnich listach premier odnotował opowieść wśród projektów podzielonych na odcinki.

Dotychczas twórcy jak zaklęci nie raczą fanów zbyt wieloma informacjami dotyczących projektu – w zasadzie samo kręcenie nowego „Breaking Bad” było wielką tajemnicą skrywaną przez całą ekipę. Był to w zasadzie fenomen, który w ostatnim czasie się nie zdarza, gdyż równolegle z pracami na planie dowiadujemy się o wielu zakulisowych aspektach.

Najnowszy materiał opublikowany przez Netflix pokazuje głównego bohatera, a możemy podejrzewać, że jest to scena tuż po zakończeniu ostatniego odcinka „Breaking Bad”. Serial zakończył się wielką masakrą, Jesse Pinkman jest ścigany, a wszyscy fani zadają sobie jedno pytanie – czy Walter White powróci?

Polecamy również na naszym portalu:

Tagi: breaking bad El Camino: Film „Breaking Bad" Netflix

Nie przegap