Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 15:34
Jessie Breaking Bad
908V

El Camino: Film „Breaking Bad” na pełnym zwiastunie. Jesse Pinkman wraca do życia

Netflix właśnie opublikował pełny zwiastun nowego „Breaking Bad”. W końcu otrzymaliśmy pełne spojrzenie na głównego bohatera, który przeżył wiele i teraz nie może liczyć na spokojne życie. Zobaczcie powrót Pinkmana.

Po serii teaserów otrzymaliśmy pełną prezentację El Camino: Film „Breaking Bad”. Opowieść została umiejscowiona bezpośrednio po wydarzeniach z serialu – Jessie Pinkman przeżył masakrę, jednak jest teraz ściganym kryminalistą. Bohater nie może w spokoju przemieszczać się po mieście, ponieważ zawsze może trafić na policjantów, którzy szukają uciekiniera.

Netflix w ciekawy sposób prowadzi kampanię promocyjną El Camino: Film „Breaking Bad”, ponieważ wciąż nie wiemy, czy w serialu pojawi się Walter White. W swoim czasie twórcy publikowali niejednoznaczne zajawki, które rozbudziły oczekiwania fanów, ale wciąż nie otrzymaliśmy bezpośredniej informacji.

El Camino: Film „Breaking Bad” trafi na Netflix już 11 października. Produkcja jest jedną z mocnych propozycji platformy na przyszły miesiąc – pełną listę nowości znajdziecie na naszej stronie.

Polecamy nasze recenzje: 

Tagi: Breaking Bad El Camino: Film „Breaking Bad" netflix zwiastun