Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 10:44
El Camino: A Breaking Bad Movie na zwiastunie
2027V

El Camino. Filmowa kontynuacja Breaking Bad z datą premiery i zwiastunem

Zgodnie z tym, co od dłuższego czasu spekulowano, premiera filmu z uniwersum kultowego Breaking Bad zbliża się wielkimi krokami. Wreszcie dostaliśmy znaczące materiały. 

"Breaking Bad" jest jednym z najlepiej ocenianych seriali w historii. Produkcja, która rozkochała w sobie całe tłumy fanów, zakończyła się oficjalnie na 62 odcinku, w 2013 roku. Od tamtego czasu cały czas dochodziły do nas informacje o ewentualnej kontynuacji, chociaż twórcy serialu stanowczo zaprzeczali, jakoby ta miała powstać w podobnej formie. 

Od kilku miesięcy głośno było jednak o tym, iż doczekamy się kolejnego materiału, który opowie o losach bohaterów po "Breaking Bad". Wczoraj, podczas D23, wreszcie otrzymaliśmy potwierdzenie owych plotek! Pierwszą ważną rzeczą jest fakt, iż poznaliśmy datę premiery. Film "El Camino: A Breaking Bad" zadebiutuje już 11 października tego roku - wyłącznie na platformie Netflix!

Co więcej, zgromadzonym na wydarzeniu fanom zaprezentowano minutowy zwiastun. Warto nadmienić, iż jest tam wspominany znany i lubiany z serialu Jesse Pinkman, w którego rolę wcielał się w serialu Aaron Paul. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dane nam będzie ujrzeć go w rzeczonej produkcji. 

Oprócz tego otrzymaliśmy także plakat, który mocno nawiązuje do oryginalnego serialu. Grafikę możecie zobaczyć w galerii pod newsem. Zdecydowanie warto, bo aż ocieka klimatem!

 

Źródło: YouTube

Tagi: Breaking Bad El Camino Jesse Pinkman netflix

Nie przegap