Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.09.2019 09:50
Pokemon Sword/Shield nowe informacje
626V

Pokemon Sword/Shield z nowymi informacjami już 4 października

Kampania marketingowa najnowszej gry Pokemon trwa w najlepsze. Już na początku przyszłego miesiąca poznamy kolejne informacje odnośnie do Sword/Shield!

Pokemon Sword/Shield to wyjątkowo mocno wyczekiwana gra z "kieszonkowymi stworkami' w roli głównej. Posiadacze Nintendo Switch mają dostać produkcję, której będzie znacznie bliżej do mechaniki znanej z kultowych odsłon, niż do Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee!.

The Pokemon Company trzeba oddać jedno - umieją dobrze reklamować swoje projekty. Od pierwszych zapowiedzi gry, otrzymaliśmy już całe mnóstwo nowych informacji, na czele z nadchodzącymi pokemonami, które pojawią się w regionie Galar

Wygląda na to, że już za kilka dni, a dokładnie 4 października, przyjdzie nam poznać sporo nowych informacji. The Pokemon Company wyemituje wtedy aż 24-godzinną transmisję, na której zaprezentowany zostanie zagadkowy teren z gry - Glimwood Tangle! Zapowiada się ciekawie, ale to, co dokładnie zostanie zaprezentowane, wciąż okryte jest tajemnicą. Największym pytaniem, które stawiają sobie internauci, brzmi oczywiście: "Ile pokemonów zostanie pokazanych". 

Cóż, pozostaje liczyć na ciekawe wiadomości! Może twórcy zdecydują się przedstawić nam legendarnego pokemona na rozgrywce? Kto wie! Jeśli jesteście zainteresowani, to już teraz można ustawić przypomnienie pod transmisją, która będzie miała miejsce w tym miejscu:

Więcej o Pokemon Sword/Shield przeczytasz tutaj:

Źródło: https://gamingbolt.com/pokemon-sword-and-shield-in-line-for-mysterious-24-hour-livestream-next-week

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield

Nie przegap