Iza Łęcka Iza Łęcka 05.09.2019 01:21
Pokemon Sword Shield Startery
1010V

Pokemon Sword/Shield stawia na personalizację, biwakowanie i gotowanie. Zwiastun przedstawia nowości

Nintendo nie zmarnuje żadnej okazji, by zaprezentować nowe materiały z Pokemon Sword/Shield. Na Nintendo Direct odbyła się prezentacja gry, która w listopadzie wstrząśnie rankingami sprzedaży. Zobaczcie nowe Pokemony.

The Pokemon Company świętuje sukces za sukcesem. Już teraz firma może szykować się na kolejne pozytywne rezultaty. Pokemon Sword/Shield na każdym kolejnym materiale potwierdza, że choć nie możemy liczyć na rewolucję, to jednak gra zapewni urozmaicenie rozgrywki, na które fani czekają od bardzo dawna.

Pokemon Sword/Shield zadebiutuje 15 listopada. Gra zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha, będąc pierwszą odsłoną stworzoną od podstaw z myślą o nowej platformie Nintendo – gracze trafią do nowego regionu, gdzie napotkają na stworki z ósmej generacji.

Najnowszy zwiastun pozwolił spojrzeć nie tylko na kolejne Pokemony. Nintendo stawia na dokładną personalizację bohatera, w którym zmienimy bardzo dużo cech zgodnie z własnym upodobaniem. Dodatkowo trenerzy otrzymają możliwość stworzenia obozów, w których będą gotować pyszności dla swoich Pokemonów, a zabawa i treningi będą codziennością - również podczas rozgrywki z innymi graczami.

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield