Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.08.2019 20:00
Pokemon Sword/Shield z poradnikiem
1481V

Pokemon Sword/Shield dostanie oficjalny poradnik

Jeśli przytłacza Was ogrom możliwości w nadchodzącej grze z serii Pokemon, to właśnie potwierdzono, że do sprzedaży trafi specjalny poradnik dla graczy. 

Pokemon Sword/Shield to zdecydowanie jedna z głośniejszych premier końca bieżącego roku. I wygląda na to, że najwięksi fani będą mogli zaopatrzyć się w znacznie więcej, niż sama gra. 

Jednym z takich gadżetów jest zapowiedziany własnie przez Amazon "Oficjalny Strategiczny Przewodnik po Regionie Galar". Pojawi się on już 22 listopada. Jak głosi oficjalny opis, książka zawiera liczne wskazówki, które pozwolą w pełni przeżyć swoją podróż po nowym regionie: 

Uzyskaj wskazówki, których potrzebujesz do każdej części swojej podróży. Od pierwszego doświadczenia jako trener, przez całą Twoją przygodę - ten przewodnik pomoże Ci dosłownie na każdym kroku! Na swojej ścieżce spotkasz wielu liderów sal do pokonania, ogromne tereny pełne różnorodnych Pokemonów i wiele tajemnic do poznania! Ale dzięki temu przewodnikowi będziesz gotów na wszystko!

Poradnik jest już dostępny w przedsprzedaży i można go zamówić w czterech oddziałach Amazonu: Amazon US, Amazon UK, Amazon Germany oraz Amazon France. Koszt książki waha się w zależności od sklepu, ale należy przeznaczyć na nią w okolicach 90 złotych + koszt przesyłki. 

Pokemon Sword/Shield Poradnik

Więcej o Pokemonach:

Źródło: https://nintendoeverything.com/pokemon-sword-shield-getting-an-official-guide/

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield