Tytus Stobiński Tytus Stobiński 27.09.2019 12:53
The Last of Us 2
1408V

The Last of Us 2 - Ellie Edition zawiera poruszający list od reżysera gry. Tytuł podda nas wątpliwościom

Powoli poznajemy kolejne szczegóły związane z The Last of Us: Part II. Zarówno te związane z samą fabułą i mechaniką gry, jak i te mówiące o specjalnych wydaniach tytułu.

Klienci z Ameryki Północnej mogą liczyć na wyjątkową zawartość, jeżeli zdecydują się na zakup edycji kolekcjonerskiej nadciągającego The Last of Us: Part II. Nowa produkcja Naughty Dog, tak samo jak część pierwsza, będzie zapewne dojrzałą, emocjonalną historią, która poruszy wiele trudnych kwestii.

Dla samego developera powstający tytuł również budzi wiele emocji, co możemy zauważyć na przykładzie specjalnych wydań gry dla wspomnianego rejonu. Jeżeli więc kogoś zainteresuje Ellie Edition, to w środku znajdzie napisany przez Neila Druckmanna, reżysera gry - list. Ten jest utrzymany w poważnym nastroju i zdaje się poruszać "ciężkie" kwestie.

Co byś zrobił, gdyby ktoś, kogo kochasz był ofiarą okrutnego i pełnego przemocy aktu?  Jak daleko posunąłbyś się, by doprowadzić odpowiedzialne za to osoby przed wymiar sprawiedliwości? I gdyby to już się udało, to jakby Cię to zmieniło? Czy kiedykolwiek byłbyś jeszcze taki sam? 

W The Last of Us: Part II postanowiliśmy stworzyć doświadczenie, które porusza te kwestie. Bada ciężkie pytania związane z najciemniejszą stroną ludzkiej natury, błędne koła przemocy, których świadkami jesteśmy na całym świecie. Rezultatem jest tytuł, nad którym pracowały setki programistów, którzy przekroczyli swoje granice by stworzyć coś więcej niż rozrywkę - grę, z której jesteśmy niesamowicie dumni i mamy nadzieję, że oczaruje Cię i  podważy Twoje poglądy na sprawiedliwość i empatię. 

W imieniu wszystkich w Naughty Dog chcemy podziękować za wyruszenie w tę podróż.

Warto również przeczytać:

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap