Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 17:44
Ellie TLOU2
2870V

The Last of Us 2 w 4K. Zwiastun w wysokiej rozdzielczości pozwala dostrzec drobne detale

Sony zaprezentowało wczoraj nowy zwiastun The Last of Us 2, ale standardowo YouTube nie pozwala nacieszyć się pełnymi detalami. Jeśli należycie do największych fanów serii, to możecie zainteresować się pobraniem materiału na dysk.

Od czasu do czasu przy okazji większych produkcji Sony wrzuca do Sieci nie tylko zwiastun na YouTube, ale pozwala pobrać materiały w wyższej rozdzielczości. Tylko w taki sposób możemy zobaczyć faktyczną jakość gry, która nie jest zniszczona przez kompresję.

Gameplay z The Last of Us 2 wygląda imponująca pliki możecie pobrać ze strony Gamersyde, która specjalizuje się w publikowaniu materiałów w różnej jakości. Pamiętajcie tylko o wybraniu odpowiedniej wersji filmu.

To oczywiście dobra okazja do spojrzenia na detale – zwróćcie uwagę na stroje bohaterów oraz przeciwników. Ellie podczas prezentacji ma okazję zmierzyć się nie tylko z ludźmi i właśnie spotkanie z zarażonymi ze względu na dynamikę lepiej zobaczyć po pobraniu plików na PC.

Naughty Dog opracowuje nie tylko wielką, ale również piękną grę. Teraz tylko wytrzymać do lutego... Pamiętajcie – jutro oglądamy gameplay.

Warto sprawdzić również informacje na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamersyde.com/video_the_last_of_us_part_ii_state_of_play_trailer-44219_fr.html

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap