Iza Łęcka Iza Łęcka 27.09.2019 10:00
the last of us 2 Ellie
1975V

The Last of Us 2 zaprezentowane przez twórców z Naughty Dog. Znamy cenę kolekcjonerki

Po prezentacji urywków z rozgrywki The Last of Us 2 swoją cegiełkę postanowili dołożyć deweloperzy. Sprawdźcie z nami jeszcze więcej smaczków z najnowszej produkcji Naughty Dog, a także ceny edycji specjalnych gry.

Na ten moment czekało wielu fanów historii Joela i Ellie. W związku z Outbreak Day szerszej publiczności zaprezentowany został gameplay z najnowszej produkcji Naughty Dog, który już jakiś czas temu mieli przyjemność sprawdzić wybrani dziennikarze.

Już teraz możemy zobaczyć urywki z przedstawionej rozgrywki okraszone komentarzem twórców, którzy zdradzają nam całkiem sporo smaczków z dema oraz podstawowe założenia gry. Zespół pozwolił prasie zasmakować w dwóch innych miejscówkach, w dwóch okresach w historii i w innych krajobrazach, ze względu na różne pory roku. Stawiając na prezentację między innymi nowych możliwości Ellie, różnorodności przeciwników oraz zarażonych, deweloperzy na pierwszy plan wysuwają znaczenie osobistych historii, niuansów, moralnych wyborów oraz decyzji jakie człowiek podejmuje w związku z zaznaną krzywdą przez naszych najbliższych. Neil Druckmann, reżyser i twórca scenariusza, podkreśla, że gracze muszą sobie zdawać sprawę, że w świecie TLOU 2 każdemu grozi niebezpieczeństwo i będzie mógł ponieść śmierć.

Premiera The Last of Us 2 będzie miała miejsce 21 lutego 2020 roku. Już podczas State of Play zaprezentowane zostały wszystkie wersje gry jakie chętni gracze będą mogli nabyć. W przypadku edycji kolekcjonerskich są to całkiem rozbudowane wydania, które można już zamawiać składając przedpremierowe zamówienia.

Tak prezentują się ceny poszczególnych edycji gry The Last of Us 2 w Polsce:

Aktualnie w Polsce nie pojawiło się najdroższe wydanie. Wszystkie wersje gry znajdziecie na naszej stronie.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: ceny demo edycja kolekcjonerska Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II