Iza Łęcka Iza Łęcka 08.08.2019 11:44
NightWolf MK11
979V

Mortal Kombat 11 z potężnym szamanem. Pokaz Nightwolfa z krwawymi Fatality

Twórcy Mortal Kombat 11 przypomnieli sobie o swojej społeczności. Najnowszy Kombat Kast zaprezentował pełną moc Nightwolfa - ten indiański szaman zaskarbi sobie serca wielu graczy. Zobaczcie jego krwawe Fatality.

NetherRealm Studios w końcu zorganizowało Kombat Kast, podczas którego pokazano wszystkie atuty nowego zawodnika zmierzającego do Mortal Kombat 11. Nightwolf trafi do gry już 13 sierpnia, więc to najlepszy czas, by entuzjaści potęgi indiańskiego szamana zapoznali się z jego możliwościami.

Twórcy zorganizowali Kombat Kast, na którym pokazali między innymi rozbudowane combosy oraz specjalne moce, a wcześniej w Sieci wylądował pokaz Fatality oraz strojów. Ten cały zestaw materiałów udowadnia, że Nightwolf zmierzając na arenę kolejnych krwawych pojedynków, będzie umiał nieźle zamieszać wśród najniebezpieczniejszych wojowników.

To oczywiście nie koniec rozwoju Mortal Kombat 11. Podczas targów w Kolonii zostanie wyemitowany zwiastun prezentujący nowe postacie zmierzające do MK11. Jak wiadomo do gry trafią także: Sindel, Spawn oraz dwóch wciąż nieujawnionych gości.

Deweloperzy z NetherRealm Studios wsłuchali się w opinie oddanych graczy - w trakcie Kombat Kastu zapowiedziana została wielka aktualizacja, która naprawi wszelkie niedogodności związane z rozgrywką oraz zajmie się balansem pojedynków.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap