Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 18:52
Shenmue III bohaterowie
592V

Shenmue 3 wypróbujemy w weekend. Twórcy odkrywają szczegóły dema

Wersja demonstracyjna Shenmue 3 trafi do pierwszych graczy w najbliższy weekend. Twórcy ujawnili konkretne szczegóły dotyczące krótkiego fragmentu gry. Zainteresowani otrzymają dostęp do jednej lokacji.

Premiera Shenmue III odbędzie się 19 listopada, ale najwięksi entuzjaści uniwersum nie muszą czekać tak długo, by zapoznać się z produkcją. YS Net zapewni wersję demonstracyjną, która będzie dostępna w najbliższy weekend.

Demo trafi do osób, które zdecydowały się zaufać Japończykom, kupiły kota w worku i zdecydowali się wesprzeć produkcję na Kickstarterze. Studio przedstawiło restrykcje, które warto znać przed rozpoczęciem gry.

Wycinek zawiera samodzielny akt i pozwoli pobiegać po Bailu Village. Twórcy pozwolą nam grać około godzinę, ale jeśli wykonamy odpowiedni progres w fabule, pokonamy kluczową postać lub skończy się czas (21:00 w grze) to rozgrywka zostanie przerwana. Oczywiście możemy powrócić do tytułu i jeszcze raz sprawdzić fragment.

Demo nie zawiera funkcji zapisu, nie zawiera samouczka, a gracze przed rozpoczęciem zabawy zostaną poproszeni o pobranie plików o wadze 20GB. Autorzy zalecają rozgrywkę na kontrolerze i warto zaznaczyć, że progresu nie przeniesiemy do pełnej wersji.

Jeśli należycie do graczy, którzy zainwestowali w Shenmue 3, to w weekend otrzymacie odnośnik, dzięki któremu pobierzecie demo.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/shenmue-iii-backer-demo-release-date/

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net

Nie przegap