Tytus Stobiński Tytus Stobiński 11.07.2019 17:51
Shenmue III
832V

Shenmue III w sklepach stacjonarnych bez dodatkowej zawartości z Kickstartera

Kontrowersyjna otoczka związana z premierą Shenmue III z pewnością nie zostanie uznana przez twórców gry za szczęśliwą. Co więcej, im bliżej premiery tytułu, tym coraz więcej historii się pojawia. 

Po nie do końca sprawiedliwym "rozwiązaniu" sprawy związanej ze zmianą platformy dystrybucji Shenmue III w wersji na komputery osobiste, nieciekawych historii ciąg dalszy. Kiedy już sądziliśmy, że do premiery gry nie pojawi się więcej problemów i niewyjaśnionych wcześniej spraw, twórcy postanowili wyjaśnić jedną kwestię związaną ze sklepową, fizyczną wersją Shenmue III (która i tak będzie zawierała kod na Epic Games Store).

Epic Games Store pokrywa koszt zwrotów za Shenmue III i zapowiada współpracę z innymi sklepami w przyszłości

Jak się okazuje, zarówno edycja standardowa, jak i deluxe dostępne w sprzedaży detalicznej, nie są powiązane z kampanią przeprowadzoną na platformie Kickstarter i z tej też racji - będą różniły się zawartością. Jak poinformował developer za pośrednictwem ostatniej aktualizacji stanu produkcji, część zawartości pozostanie wyłącznie dla klientów, którzy zdecydowali się na zakup gry poprzez akcję crowdfundingową. 

Obie edycje dostępne w sprzedaży stacjonarnej, nie są powiązane ze zbiórką pieniędzy na Kickstarterze, więc nie będą zawierały zawartości odblokowywanej po spełnieniu kolejnych progów finansowych.  Te będą do kupienia osobno.

 A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Uważacie, że część rzeczy powinna pozostać wyłącznie dla ludzi, którzy w ciemno poświęcili swoje pieniądze, czy może z racji nieprzemyślanych akcji przeprowadzonych przez developera oraz wydawcę, graczy należałoby wynagrodzić w ten sposób i udostępnić całą zawartość bez zająknięcia.

Więcej na temat Shenmue III na naszym portalu:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/07/11/shenmue-3-backers-season-pass/

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net