Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 19:27
Call Of Duty Black Ops 4 DLC
356V

Call of Duty: Black Ops 4 jest nadal rozwijane. Gra otrzyma sporo darmowej zawartości

Gracze wyczekują już premiery Call of Duty: Modern Warfare, ale Treyarch wciąż pracuje nad rozwojem Call of Duty: Black Ops 4. Poznaliśmy szczegóły operacji Dark Divide, dzięki której produkcja zostanie ponownie znacząco rozszerzona.

Gracze na PlayStation 4 już mogą zapoznać się z kolejnym rozszerzeniem do Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy zaprezentowali fanom strzelania Operację Dark Divide, która przedstawia zawartość inspirowaną superbohaterami oraz złoczyńcami. Zespół zajął się rozszerzeniem gry, by zapewnić sympatykom serii mnóstwo atrakcji.

Dan Bunting, prezes Treyarch, zapowiedział rozszerzenie następującymi słowami:

„Tworząc naszą ostatnią operację sezonów Black Ops, załoga Treyarch bawiła się świetnie, kreując ostateczne starcie między dobrem a złem, pokazane poprzez wprowadzenie wersji naszych Specjalistów pochodzących z alternatywnego uniwersum – wcielających się w herosów i złoczyńców. W dodatku do heroicznych doświadczeń operacji, nie możemy się doczekać momentu, w którym podzielimy się z fanami epickim finałowym rozdziałem historii Aether w trybie Zombie – uwieńczeniem przygody, którą tworzyliśmy ponad dziesięć lat”.

Operacja Dark Divide pozwoli wszystkim zainteresowanym sprawdzić między innymi nowości w trybie Battle Royale. Tak prezentuje się darmowa zawartość:

 • Nowe aktualizacje Blackout – Blackout zyskał świeżą, komiksową estetykę. Dodatkowo, gracze mogą teraz wykonywać podwójne skoki i wzbić się na poważne wysokości w nowym, limitowanym czasowo trybie „Heavy Metal Heroes”. Wraz z trybem pojawia się na polu bitwy nowe wyposażenie, jak pistolet na flary, oraz nowy czołg, które mają pomóc graczom wygrać ostateczne starcie w stylu battle royale.
 • Nowości w trybie Zombie – Operacja Dark Divide wprowadza nowy Perk oraz dwa nowe Eliksiry, by gracze mogli w pełni doświadczyć ostatniego rozdziału historii Aether.
  - Eliksir Secret Shopper: Gracze będą mogli wybrać się na szał zakupowy i kupić jakikolwiek rodzaj amunicji do każdej posiadanej broni z każdego sklepu na ścianie.
  - Eliksir Power Vacuum: Częstotliwość pozyskiwania wszystkich rodzajów wzmocnień po śmierci wrogów zostaje znacznie zwiększona na kilka minut po aktywacji eliksiru.
  - Perk Blaze Phase: Gracze mogą stać się szarżującą kulą ognia, odbijającą wrogów lub spalającą na popiół.
 • Nowy sprzęt na Czarnym Rynku – Zaopatrzenie Czarnego Rynku zostało uzupełnione szerokim wyborem nowych strojów pasujących zarówno do herosów, jak i złoczyńców, jak również przedmiotów do personalizacji, kamuflaży do broni i gestów dopasowanych do Operacji Dark Divide. Wchodzą w to nowe bronie, takie jak VPM SMG, AN-94 Assault Rifle czy Echohawk Dual Bore Assault Rifle, które gracze mogą zdobyć i osiągnąć ich mistrzowskie opanowanie. Dostępne są też nowe warianty VKM 750 – MkII oraz Mastercraft, wariant Mastercraft Predator S6 Stingray oraz dwa super stroje dla Nomada (“Lupine”) i Crasha (“Rigor Mortis”)

Standardowo autorzy oferują także nowości dla klientów Karnetu Black Ops. W tym wypadku gracze zapoznają się z następującymi elementami:

 • Nowa mapa Multiplayer, Lair – Osadzona w kryjówce mega-złoczyńcy, ta średniego rozmiaru mapa jest zbudowana wokół kaldery wulkanu. Gracze muszą poruszać się po wielu poziomach mapy, by zyskać strategiczną przewagę zanim zostanie uruchomiony napędzany wulkaniczną energią Laser Śmierci.
 • Mapa Multiplayer, Launch –Stworzona na nowo na podstawie klasyka z oryginalnego Call of Duty: Black Ops, Launch to średniego rozmiaru mapa osadzona w sowieckim kosmodromie. Gracze muszą uważać, żeby nie znaleźć się podczas wymiany ognia w zasięgu startu rakiety kosmicznej.
 • Doświadczenie Zombie, Tag Der Toten – Załoga Victis wraca po raz ostatni w finale historii Aether. Ostatni rozdział tworzonej ponad dekadę narracji jest już dostępy, by gracze mogli się zanurzyć w jego świat. Elementy ulubionej mapy graczy, Call of the Dead, zostały stworzone na nowo i rozszerzone, by zapewnić możliwość eksploracji nowych lokacji oraz rozwiązywania coraz trudniejszych Easter Eggów, które opowiadają prawdziwą historię.

Zawartość wkrótce trafi na pozostałe platformy.

Więcej o serii Call of Duty przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch