Iza Łęcka Iza Łęcka 17.09.2019 12:20
Beta Call of Duty Modern Warfare cross-play
739V

Call of Duty: Modern Warfare przygotowuje graczy na cross-play. Zwiastun zapowiada walki PS4 vs. XOne vs. PC

Infinity Ward podkręca zainteresowanie graczy kolejną fazą testów Call of Duty: Modern Warfare zwiastunem zapowiadającym walkę na wielkich serwerach zrzeszających graczy z trzech platform. W grze Activision pojawi się cross-play, dzięki czemu już wkrótce weźmiemy udział w ekscytujących pojedynkach.

Jeszcze kilka lat temu fani Call of Duty mogli tylko marzyć o cross-playu. Infinity Ward jednak jeszcze mocniej zachęca społeczność do swojej strzelanki połączeniem serwerów. Konsolowcy nie muszą obawiać się walki z graczami na PC, ponieważ w domyślnej sytuacji, mecze pad vs. myszka będą wyłączone. Dopiero wybierając odpowiednią opcję sprawdzimy swoje szanse w takich starciach.

Jest to propozycja, która może jeszcze mocniej podkręcić serwery, choć akurat Activision nigdy nie narzekało na zainteresowanie swoją serią. Mimo to teraz na jednym serwerze spotkają się znajomi, którzy posiadają różne platformy, co będzie na pewno interesującą opcją zmagań.

Najnowszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare potwierdza, że już w najbliższych dniach weźmiemy udział w ciekawych pojedynkach. Możemy mieć nadzieję, że cross-platformowa rywalizacja na stałe zagości na next-genach, a duże serwery będą standardem.

Przypominamy harmonogram drugiej fazy testów Call of Duty: Modern Warfare:

  • 19-20 września (wczesny dostęp, PC oraz Xbox One; otwarta beta, PlayStation 4)
  • 21-23 września (otwarta beta, PlayStation 4, PC, Xbox One)

Na naszym serwisie przeczytacie również o Call of Duty:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward