Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2019 17:58
Call of Duty Modern Warfare Duża Giwera
1519V

Call of Duty: Modern Warfare niczym Battlefield. Tryb dla 64 graczy zostanie udostępniony w becie

Pierwsze testy Call of Duty: Modern Warfare podzieliły graczy, jednak najwidoczniej najważniejsze dopiero przed nami. Twórcy potwierdzili zabawę na wielkiej mapie, po której jednocześnie będzie biegać 64 żołnierzy. Znamy wstępne informacje o Ground War.

Posiadacze PlayStation 4 zapoznali się z Call of Duty: Modern Warfare i wielu graczy chwali przyjęte zmiany, ale dla niektórych deweloperzy za mocno patrzą w stronę fanów Battlefielda oraz Rainbow Six: Siege. Trzeba jednak pamiętać, że już wcześniej studio zapowiedziało pewne zmiany, które mają być wyraźnie zaprezentowane właśnie podczas testów.

Największego odświeżenia doświadczymy już od 21 września na samo zakończenie bety (drugi tydzień, druga tura) twórcy udostępnią tryb Ground War, w którym na dużej mapie pojawi się 64 graczy. Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie równe drużyny i ich zadaniem będzie walka o pięć punktów.

Ground War jest w zasadzie rozbudowaną Dominacją, podczas której otrzymamy także dostęp do samochodów, helikopterów oraz czołgów – z taką rozgrywką była dotychczas kojarzona seria Battlefield, ale najwidoczniej Call of Duty chce w tym roku zadowolić niemal wszystkich fanów strzelania.

Należy na pewno zaznaczyć, że podczas Ground War otrzymamy także dostęp do Kill Streaków oraz mapy – ten drugi element wciąż wzbudza niezadowolenie wśród fanów Call of Duty, ponieważ w standardowej sytuacji, mini-mapa nie jest dostępna w Call of Duty: Modern Warfare.

Warto również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: https://charlieintel.com/modern-warfare-ground-war-mode-still-features-killstreaks-alongside-vehicles/56588/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward