Iza Łęcka Iza Łęcka 19.09.2019 13:02
destiny 2 twierdza cieni strażnicy
807V

Destiny 2 Twierdza cieni prezentuje swoje atuty. Bungie ma duże plany rozwoju specjalnie dla graczy

Po oddzieleniu się od Activision, twórcy Destiny kontynuowali intensywne prace nad kolejną zawartością do swojego IP. Bungie przedstawia plany na dalszy rozwój Destiny przy okazji zbliżającej się premiery Twierdzy Cieni. Sprawdźcie z nami ciekawy wideodokument o działalności studia.

Już 1 października zadebiutuje kolejny dodatek do Destiny 2. Twierdza cieni ma zapewnić nam nie tylko nową historię na znanym już graczom obszarze Księżyca, ale odsłoni jeszcze więcej tajemnic. Z tej okazji ekipa Bungie postanowiła podzielić się z sympatykami tytułu niektórymi nowościami jakich mogą spodziewać się po nowym evencie, a także swoją wizją na przyszłość Destiny.

Tworząc Twierdzę Cieni ekipa deweloperów przede wszystkim chciała się skupić na graczach i ich doświadczeniach w trakcie trwania wydarzenia. Szczególną uwagę przykładano do pogłębionej charakterystyki postaci. Dopracowany pancerz, wiele możliwości modyfikacji i najnowsze, sezonowe bronie, które można wykorzystać nie tylko do walki stanowią kilka elementów, które odświeżą rozgrywkę w produkcji Bungie. Przed graczami bowiem nowe wyzwania.

Tym razem Strażnicy doświadczą nowych wrogów i szczególnie ważnych wydarzeń dla świata uniwersum – poprzez kolejne miesiące i sezony deweloperzy chcą zapewnić graczom niezapomniane emocje i jeszcze większą chęć do dalszego poznawania. Wykorzystując funkcję zapisu międzyplatformowego będzie można zakosztować w zabawie na różnych platformach. Co najważniejsze, ekipa podkreśla, że nadal nie zakończyła wszelkich prac, a na Destiny 2 jest jeszcze wiele pomysłów.

O pracach Bungie możecie przeczytać na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 dodatek twierdza cieni