Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.08.2019 11:44
Destiny 2: Shadowkeep Battle Pass
1124V

Destiny 2: Shadowkeep otrzyma Battle Pass w stylu Fortnite

Bungie ma ambitne gry dotyczące Destiny 2: Shadowkeep, dlatego tytuł otrzyma Battle Pass w stylu Fortnite, która da nam setki nagród.

Bungie coraz bardziej przygotowuje Destiny 2 do przejścia na model free-to-play, który zdaniem niezależnego teraz studia, ma zapewnić ich produkcji dłuższe i lepsze życie.

W dzisiejszych czasach zrobienie dobrze takiego biznesu jest wyjątkowo ciężkie, dlatego deweloperzy postanowili wzorować się na najlepszych i wpiszą się w narastający obecnie trend tak zwanych Battle Passów. Jest to swego rodzaju przepustka sezonowa, która daje graczom ponad 100 nagród, ale pod warunkiem, że spędzają dosyć sporo czasu w swojej ulubionej grze - nagradza to przede wszystkim osoby zaangażowane i zachęca do wydania pieniędzy nowych graczy.

Takie przepustki znajdziemy w Fortnite, Apex Legends, Rocket League, czy Realm Royale. Jak się okazuje, w Destiny 2: Shadowkeep również dostaniemy taką atrakcję! W darmowej wersji producenci rzucą nam całkiem ciekawe rzeczy na zachętę, lecz to dopiero po wydaniu około 40 złotych zacznie się prawdziwa zabawa w zbieranie - zainteresowani mogą zdobyć nowy ekwipunek, materiały, elementy kosmetyczne i inne tego typu bajery.

Destiny 2 Battle Pass

Więcej o Destiny 2:

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2