Iza Łęcka Iza Łęcka 19.09.2019 10:09
Ghost Recon Breakpoint beta
1129V

Ghost Recon Breakpoint zaprasza na otwartą betę. Wszyscy sprawdzą nową grę Ubisoftu

Ubisoft ponownie zaprasza wszystkich graczy do sprawdzenia nowego tytułu. Tuż przed premierą Ghost Recon: Breakpoint serwery zostaną otwarte dla każdego. Deweloperzy ujawnili szczegóły otwartych testów - podczas rozgrywki sprawdzimy kilka misji.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 4 października, natomiast w dniach 26-28 września odbędzie się otwarta beta. Chętni śmiałkowie pobiorą wycinek gry na swoje konsole oraz komputery już 24 września.

Twórcy rozbudują nasze doświadczenie z zamkniętych testów, dlatego podczas rozgrywki otrzymamy dostęp do 3 dodatkowych misji z fabuły. Akcja przeniesienie nas do dwóch nowych regionów, więc w połączeniu z wcześniej udostępnioną zawartością, Ubisoft pozwoli sprawdzić sześć terenów.

Podczas bety będziemy również mogli zakosztować w rywalizacji PVP – w Ghost War pojedynki będą się odbywać na czterech dedykowanych mapach. Po wcześniejszych testach i zasięgnięciu opinii graczy, autorzy dokonali szeregu usprawnień, które mają ułatwić rozgrywkę.

Ubisoft zaprasza także do składania zamówień przedpremierowych na Ghost Recon: Breakpoint – w EuroRTVAGD, MediaExpert i MediaMarkt kupicie fizyczną wersję gry, dzięki której otrzymacie dostęp do specjalnego noża w grze – karambitu Vanitas.

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft