Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 22:00
Star Wars Commando Clones
1162V

Star Wars Battlefront 2 z rozbudowaną aktualizacją. Zwiastun pokazuje darmową zawartość

DICE w końcu pokazało zawartość zmierzającą do Star Wars Battlefront 2. Gracze mogą liczyć na między innymi nową mapę oraz kolejny tryb. Studio wspomina także o kolejnym rozszerzeniu – szykujcie się na ciekawe nowości.

Przedstawiciele DICE pewnie nie mogą narzekać na nudę. Twórcy rozwijają Battlefield 5, pracują nad Star Wars: Battlefront II (2017), a pewnie już trwają prace nad przyszłorocznym shooterem. Mimo to zespół stara się zadowolić szerokie grono odbiorców i wrzesień to miesiąc wielkiej aktualizacji gry w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Najnowsza aktualizacja do Star Wars Battlefront 2 trafi do graczy już 25 września i pozwoli graczom wcielić się w nowego bohatera, ale odnoszę wrażenie, że znacznie ciekawiej wyglądają nowe tryby:

  • Szybka Akcja to wariant zabawy nastawiony na jednego gracza. Twórcy korzystają z fazy walki lądowej z Supremacji i pozwalają teraz uczestniczyć w wydarzeniach na mniejszą skalę. Od początku zainteresowani sprawdzą walkę na pięciu mapach: Naboo, Kamino, Kashyyyk, Geonosis i Felucja.
  • Czteroosobowa kooperacja zawita do gry DICE. Zainteresowani wezmą udział w dynamicznych pojedynkach PvE. Na początku wybierzemy jedną ze stron konfliktu, a później rozpoczniemy starcia na wszystkich pięciu planetach z ery Wojen Klonów: Kashyyyku, Kamino, Naboo, Geonosis i Felucji.

Do Star Wars Battlefront 2 trafi także Felucja – mapa prezentuje ostatnią fazę inwazji Separatystów na tę tropikalną planetę. Kolejne rozszerzenie zostanie opublikowane w grudniu i wprowadzi graczy do filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)