Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 16:14
Star Wars 9
2001V

Star Wars Battlefront 2 z nowym DLC. Twórcy przygotowują na Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

DICE nie powiedziało ostatniego słowa w temacie rozwoju Star Wars Battlefront 2. Produkcja otrzyma jeszcze kilka dodatków i niektóre przygotują graczy na „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Szykujcie się nawet na DLC dla singlistów.

DICE pracuje już na pewno nad nową częścią serii Battlefield, twórcy nie zapominają o Battlefield V, a jednocześnie rozwijają Star Wars: Battlefront II (2017). Deweloperzy na pewno nie mogą narzekać na nudę i sympatycy Gwiezdnych wojen mogą szykować się na sporo atrakcji.

We wrześniu otrzymamy dostęp do nowej mapy zatytułowanej Felucja – jest to wielkie pole bitwy, które zaprezentuje końcową fazę inwazji Separatystów na tę tropikalną planetę. Gracze zapoznają się także z dwoma świeżymi trybami.

  • Pierwszy skupia się na kooperacyjnej zabawie dla maksymalnie czterech zawodników. Śmiałkowie mają do wyboru opowiedzenie się po stronie Republiki Galaktycznej bądź Sojuszu Separatystów i następnie wezmą udział w olbrzymich starciach rozgrywających się na wszystkich pięciu planetach z ery Wojen Klonów: Kashyyyku, Kamino, Naboo, Geonosis i Felucji.
  • Drugi tryb został nazwany Szybka Akcja – wariant zabawy skupia się na rozgrywce dla jednego gracza (!) i został on przygotowany na bazie fazy walki lądowej trybu supremacja.

Deweloperzy przedstawili plany do grudnia i nie jest to przypadek – w ostatnim miesiącu roku na serwerach wyląduje zawartość inspirowana filmem „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Aktualnie DICE nie jest gotowe na zaprezentowanie szczegółów dotyczących tego wariantu zabawy.

Star Wars Battlefront 2 DLC

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/roadmap-august-2019-update

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)