Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 15:13
Xbox Kontroler ELite 2
5759V

Inside Xbox po prezentacji The Last of Us 2. Microsoft rzuca rękawice Sony

Microsoft właśnie zapowiedział kolejną edycję Inside Xbox. Amerykanie nie zamierzają czekać i po pokazie State of Play, na którym zobaczymy między innymi The Last of Us 2, zerkniemy na nowości przygotowane przez korporację z Redmond.

Szykuje się bardzo ciekawy i długi dzień dla wszystkich graczy. Już jutro o godzinie 22:00 odbędzie się State of Play, na którym zobaczymy między innymi The Last of Us 2, a o 24:00 rozpocznie się Inside Xbox.

Microsoft zorganizuje znacznie dłuższą imprezę – w trakcie godziny otrzymamy informacje o The Outer Worlds, poznamy szczegóły Project xCloud, posłuchamy wywiadu z Jonem Bernthalem o Ghost Recon Breakpoint, a nawet usłyszymy kilka słów dotyczących Atlas, DayZ, nowej zawartości do Hitman 2, premiery Afterparty, Code Vein, Felix the Reaper, Children of Morta oraz poznamy nowości zmierzające do Xbox Game Pass.

Powyższa lista nie jest oczywiście ostateczna, więc możemy mieć nadzieję, że pracownicy Phila Spencera przygotują kilka ciekawych niespodzianek... Choć z drugiej strony musimy pamiętać, że w listopadzie odbędzie się X019 – londyńska impreza powinna przynieść kilka dużych ogłoszeń.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Microsoft

Tagi: inside xbox Microsoft xbox one