Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.09.2019 15:45
Cube World z datą premiery
581V

Cube World wreszcie z datą premiery. Wyczekiwana gra zadebiutuje pod koniec miesiąca

Cube World był namaszczany swego czasu na pogromcę Minecrafta. Bardzo możliwe, że przez wzgląd na podobną stylistykę. Teraz, po 8 latach od wydania pierwszych wersji, gra otrzymała datę premiery. 

O rzeczonym projekcie studia Picroma, wyjątkowo głośno było na początku bieżącej dekady. Gra bardzo mocno przypominała wizualnie hit Mojangu (co zdradza sama nazwa), ale uzupełniona była o multum mechanik z gier RPG oraz akcji. 

Wygląda na to, że po wielu latach wreszcie ruszy pełna jej wersja. Cube World powstało w 2011 roku, a dwa lata później pojawiła się wersja wczesnej alfy. Niestety, ze względu na wiele przeciwności losu, dalszy rozwój gry był wstrzymany - albo przynajmniej utajony. I, gdy wszyscy zdążyli zapomnieć o tym tytule... Twórcy wrócili z datą premiery pełnej wersji! 

Cube World pojawi się już 30 września tego roku, a więc za niewiele ponad tydzień! Co więcej, graczy, którzy zakupili wersję alfa, dostaną dostęp do zamkniętej bety już jutro - 23 września. Informacja bez wątpienia ucieszy duże grono fanów, ale czy to już nie za późno? 

Przy okazji ogłoszenia debiutu, w Internecie zamieszczono całkiem długi, animowany zwiastun produkcji. Zdecydowanie warto rzucić na niego okiem.

Jak myślicie, czy projekt ten, który charakteryzował się lata temu ogromnym potencjałem, może być jeszcze dziś hitem? Planujecie sprawdzić tytuł? A może cały czas czekaliście na informacje o niej? Dajcie znać w komentarzach! 

Sprawdź też:

Źródło: https://www.dualshockers.com/cube-world-release-date-trailer/

Tagi: Cube World minecraft pc premiera

Nie przegap