Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.09.2019 19:20
Loki odpowie na podstawowe pytania
1243V

Loki od Disneya. Tom Hiddlestone zdradza, na jakie pytania odpowie serial

Loki to jedna z bardziej lubianych postaci w Kinowym Uniwersum Marvela. Na serial z nim w roli głównej oczekuje mnóstwo osób, a sam aktor odtwarzający główną rolę zdradził właśnie, jakie pytania doczekają się odpowiedzi w nadchodzącej produkcji. 

Loki to bez dwóch zdań jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali od Disneya, które wejdą w skład szerokiego Marvel Cinematic Universe. Pierwsze informacje o jego powstawaniu otrzymaliśmy jeszcze w zeszłym roku, a dziś wiemy już, że zadebiutuje on wiosną 2021 roku

I choć wciąż mamy o nim stosunkowo niewiele informacji to pewne jest to, że aktorem wcielającym się w tytułowego antybohatera pozostanie świetny Tom Hiddlestone. Najgłośniej spekuluje się na temat tego, iż będziemy mogli przyglądać się jego podróżom w czasie, aby zmieniać świat na własną korzyść. 

W ciekawym wywiadzie, którego udzielił sam odtwórca roli, zdradził on, że serial odpowie na dwa podstawowe pytania, które fani stale sobie zadają: Czy Loki rzeczywiście umarł i co zrobił z Tesseractem, który skradł przy okazji podróży w czasie?

Jakie są Wasze przewidywania odnośnie do serialu i jakich odpowiedzi oczekujecie, na postawione wyżej pytania? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej o serialach przeczytać w innych wiadomościach na naszej stronie:

 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/tv/marvel/loki/loki-tom-hiddleston-promises-that-the-disney-tv-series-will-answer-these-two-lingering-questions-a170609

Tagi: Disney+ Loki marvel Tom Hiddlestone

Nie przegap