Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2019 17:08
State of Play
3065V

State of Play zapowiedziane. Sony pokaże nową grę na PS4 - będzie data The Last of Us 2?

Sony właśnie ujawniło termin kolejnego State of Play. Wydarzenie odbędzie się już w przyszłym tygodniu i podczas show zobaczymy nową produkcję zmierzającą na PlayStation 4. Poznajcie szczegóły.

Sony właśnie zaprezentowało ostateczne szczegóły dotyczące oczekiwanego od dawna State of Play. Wydarzenie odbędzie się 24 września (22:00) i pozwoli graczom spojrzeć na zapowiedź nowej gry oraz świeże materiały z produkcji przygotowywanych przez PlayStation Worldwide Studios.

Korporacja jednocześnie podkreśla – na State of Play nie otrzymamy jakichkolwiek informacji o nowej generacji. Sytuacja jest bardzo interesująca, ponieważ Sony doskonale zdaje sobie sprawę, że gracze wyczekują konkretów PlayStation 5, ale wciąż musimy czekać na te rozkosze.

Czy to właśnie na tym wydarzeniu poznamy detale o premierze The Last of Us 2? Jak wiadomo właśnie na 24 września został zaplanowany pokaz gry Naughty Dog. Dziennikarze pojawią się w Los Angeles, gdzie otrzymają szansę zagrania w tytuł przez trzy godziny... Sytuacja jest o tyle interesująca, że State of Play zapowiedział Daniel Ahmad.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/09/19/watch-the-next-state-of-play-live-on-tuesday-at-9-00pm-bst-10-00pm-cest/

Tagi: playstation 4 ps4 sony state of play