PS4 firmware 7.00 z nową aktualizacją. Sony ulepsza sprzęt

News
16112V
PS4 firmware 7.00 z nową aktualizacją. Sony ulepsza sprzęt
Wojciech Gruszczyk | 13.09.2019, 20:00

Sony Interactive Entertainment opublikowało znaczącą aktualizację do wciąż testowanego przez wybrańców systemu PlayStation 4. Gracze przed rozpoczęciem rozgrywki muszą pobrać pliki, które mają ulepszyć działanie PS4.

Od lipca wybrani gracze testują firmware 7.00, który ma w ciekawy sposób rozszerzyć możliwości japońskiej konsoli. Aktualizacja wprowadzi między innymi możliwość organizowania imprezy składającej się z 16 graczy, usprawnienie rozmów głosowych, pełną personalizację HDR, a nawet możliwość zainstalowania systemu bez konieczności resetowania urządzenia.

Nowości są aktualnie sprawdzane przez wybranych graczy i to właśnie oni muszą dzisiaj pobrać 469,7 MB – beta otrzymała aktualizację 5.00, która zajmuje się dopracowaniem systemu i przygotowaniem plików na wielką premierę.

Według najnowszych informacji, firmware 7.00 dla PlayStation 4 będzie dostępny dla wszystkich graczy za dwa tygodnie – w tym czasie Sony ma usunąć ostatnie niedogodności i upewnić się, że system będzie odpowiednio działał na wszystkich konsolach.

Warto sprawdzić inne materiały z TGS na naszym portalu:

Źródło: https://www.psu.com/news/ps4-system-update-7-00-beta-5-00-now-available/

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych